středa 25. dubna 2012

Ocenění

Po delší odmlce se vám dnes opět hlásím za svého domova. Dnes mě čekalo velké překvapení - od Andrejky jsem dostala ocenění . Musím říci, že mě vždy takováto věc potěší - jsem ráda, že se vám u mě líbí a rádi se vracíte.
A dodatečně bych chtěla poděkovat ještě Míše, která mi ocenění udělila ještě jednou.

 Tak a jaké jsou vlastně podmínky:
1. napiš 7 věcí o sobě -  co o sobě mám říci - mám ráda svoje tři chlapy, hezké věci, květiny, dobré jídlo, nemám ráda žehlení, závist a nevlídné počasí

2. ocenit 15 blogů, které nejsou starší jednoho roku - tuto podmínku se mi podařilo splnit zatím pouze z části, někteří moji favorité již ocenění získali a nebo jsou starší. Jen co se všemi blogy proberu, doplním.

Hanka - http://ha-sla.blogspot.com/

A ještě doplňuji, jak jsem slíbila. A protože jsem se opravdu snažila dodržet podmínky, víc blogů již asi nenajdu. Třeba příště - za jiných podmínek.
Hanka - http://calenndula.blogspot.com/
Lucie - http://jujinka-150.blog.cz
Maru - http://maru-stesti.blogspot.com/

A pak okouknu koho jste ocenili vy a věřím, že najdu spoustu nových zajímavých blogů. Už se těším.

3. oceněným zanech zprávu


A já? Nezahálím! Tvořím, přemýšlím a vybírám do nového obýváku. Už se těším, až bude hotovo. 
Zítra se chystáme na chalupu vysadit nový živý plot. Tak doufám, že bude sluníčko. Dnes tedy u nás nic moc!

Mějte krásné dny a děkuji za všechny vaše návštěvy

Věraúterý 17. dubna 2012

Dnešní den

Krásný úterní večer milé blogerky. Dnes u nás nádherně svítilo sluníčko, tak jsme byli s Vojtíkem celé dopoledne venku. A já se malinko hrabala v hlíně. Sázela jsem do truhlíků nějaké kytí, které jsem koupila a které se nemohly již dočkat, až je konečně přesadím. A také jsem dnes jela dvakrát do zahradního centra kousek od nás. Poprvé mi došla hlína a podruhé mi chyběl jeden truhlík. No a když jsem tam byla podruhé, neodolala jsem košíčku, který se mi dopoledne zalíbil. Takže jsem krom truhlíku odvážela ještě jednu drobnost navíc. Vůbec jsem neměla potuchu, na co ho využiji. Ale již jsem na to přišla.
Myslím, že na háčkovací potřeby bude fajn. Zrovna pracuji na nových čtverečích. Budou nové polštářky na chalupu. A také podhlavník. Jen těch čtverečků je zatím málo.

A to už je přehlídka mého dopoledního snažení.
 Letos jsem vzdala boj se slimáky. Kluci si budou ozobávat jahody sami přímo z truhlíků. Pomoc slimáků opravdu nepotřebují.
A tady mají maliny a měsíční jahůdky. Vše mají krásně po ruce v místě, kde mají svůj prostor na hraní.

Mějte pohodový týden ... Věra

sobota 7. dubna 2012

Velikonoce

Krásné velikonoční svátky, plné pohody a radosti. 

U nás letos probíhají Velikonoce dosti netradičně. Pracovně - vystěhovali jsme z obýváku posledních pár kousků nábytku a manžel pak kompletně rozebral podlahu. A já se snažím uklidit všechen ten "nepořádek", aby se koledníci v pondělí nezalekli.
Ale zítra si najdu čas na upečení velikonočního beránka.

Tak ať nás to v pondělí moc nebolí ... Věra

pátek 6. dubna 2012

Velikonoční obrázky

Hezký páteční večer. Na několika blozích jsem viděla krásné velikonoční obrázky. A také jsem po nich zatoužila. Původně jsem chtěla obarvit rámečky na bílo, ale zapoměla jsem dnes koupit barvu. Nevadí, myslím, že i tak jsou pěkné.

Hrabání v hlíně jsem nakonec odložila. Prý se to dnes nemá. 

Mějte pohodový večer ... Věra

čtvrtek 5. dubna 2012

Poklad ze sklepa

Krásný čtvrteční večer moji milí návštěvníci. Musím se vám pochlubit, jaký poklad našla moje mamka, když tento týden vyklízela sklep. Jak mi ji ukázala, byla prostě moje. 
Musím ji ještě vyčistit, ale i tak jsem si ji už vystavila.
Škoda, že tam takových pokladů nebylo víc.

Děkuji za spoustu krásných komentářů k mým maceškám. Dnes jsem byla okouknout nějaké obývákové stěny. Měla jsem jednu již vybranou, ale bohužel jsem zjistila, že je o půl metru širší, než místo, kde bude stát. Škoda! No ale něco se mi již zalíbilo, tak uvidíme, co na to manžel. A při té příležitosti jsem si již koupila nějaké muškáty do truhlíků. Tak budu zítra malinko "zahradničit".

Mějte krásný večer i zítřejší den ... Věra

úterý 3. dubna 2012

Macešky

Macešky mám moc ráda a jak jen to bylo možné, pár jsem si jich koupila a osázela truhlíky na okenním parapetu. A takhle se jim daří.


Krásné předvelikonoční dny ... Věra